Letní pobytový tábor DDM Luhačovice "Hry bez hranic"

Letos DDM Luhačovice pořádal letní pobytový tábor v RS Revika ve Vizovicích. Byli jsme ubytováni v hlavní budově po 3-4 dětech na pokoji. 

Stravování bylo výborné a jídelníček byl vyvážený. Nejlepší byl snídaňový raut, kde si každý našel to, co má rád a co mu po ránu chutná.

Okolí střediska je obklopeno lesy a u střediska jsou louky, hřiště a vše uklizeno a posekáno. K dispozici je i velké ohniště a bazén. Tento rok jsme vyhlásili celotáborovou hru „HRY BEZ HRANIC“.

Každý oddíl si vybral jednu evropskou zemi a po dobu tábora bojoval za její vítězství. A tak jsme letos hostili výpravu z Francie, Holandska a Anglie. Každá země měla vlastní vlajku i pokřik a snažila se ve hrách vybojovat co nejvíc bodů, aby zvítězila. Součet nasbíraných bodů byl těsný, ale nakonec vyhrál oddíl Anglie. Po celou dobu nám přálo počasí na pobyt v přírodě. Bylo slunečno a nebylo horko /stále foukal chladnější vítr/. I když nebylo počasí na koupání, což nám bylo líto/ v areálu je krásný, čistý bazén/, využili jsme čas na procházky /např. na Janův hrad/ na hry a soutěže venku. Jeden den jsme si udělali celodenní výlet do ZOO Lešná. Každý den jsme si taky našli čas na výtvarné tvoření. Děti si udělaly prázdninový deník a připínací placku podle vlastní fantazie. Cílem tábora byla relaxace a oddech v přírodě a to jsme určitě splnili, a už teď se můžeme těšit na příští táborová dobrodružství.

  

Hlavní partneři
Vincentka