Pivní slavnosti nabídnou bohatý kulturní program

Od 2. do 6. července pořádá Rybářská chata u Luhačovické přehrady už 10. ročník Pivních slavností. Nabídnou samozřejmě k ochutnání spoustu značek zlatavého moku, ale taky bohatý kulturní program.

„Teď jsme aktuálně na 23 pivovarech a 43 druhů piva, které tu budou k dispozici, prozradila majitelka Rybářské chaty Jana Koželuhová. Dodala, že samozřejmě k pivu nebude nouze ani o skvělé jídlo, hlavně různé rybí speciality, které mají v nabídce. Festivalu dobrého jídla a pití ale láká tradičně také skvělým kulturním programem. „Každý den je doprovázen různým druhem hudby, takže na své si přijde opravdu každý. Ať milovníci country, cibálovky, nebo třeba rocku. Kromě toho nabídneme také barmanskou show nebo laser show,“ nastínila Koželuhová. O akci se zájem během let neustále zvyšuje. „Lidé to berou jako takový hezký start léta a prázdnin. Už jich k nám na Pivní slavnosti za ta léta zamířilo několik tisíc. Samozřejmě je to i tím, že akci podporuje řada lidí, kteří pomáhají s organizací nebo propagací. Poděkování za naši podporu si zaslouží určitě také město Luhačovice a městys Pozlovice a samozřejmě naši rybáři,“ dodala pořadatelka.

PROGRAM PIVNÍCH SLAVNOSTÍ 

Také desátý ročník se jistě krásně vydaří a na akci si najdou opět cestu stovky milovníků dobrého jídla a pití i příjemné zábavy. Že se i v tomto roce daří slavnosti uspořádat, je jistě potěší. Stejné to bohužel není u další podobně zaměřené akce tradičně spojené s létem v Luhačovicích. Slavnosti piva v luhačovické místní části Řetechov se totiž organizátoři z tamního SDH a místního hostince rozhodli letos vzhledem k okolnostem neuspořádat a sedmý ročník oblíbeného setkání přeložit až na příští léto.

Hlavní partneři