Čtyři srpnové čtvrtky budou patřit letnímu kinu

Novinkou letošní letní kulturní nabídky v Luhačovicích bude promítání letního kina. Na diváky čekají v srpnu celkem čtyři projekce, které se uskuteční vždy ve čtvrtek od 21 hodin. Jako u každého správného letního kina nebude chybět samozřejmě ani možnost občerstvení a návštěvníci se tak můžou těšit na příjemnou atmosféru i dobré zázemí pro strávení příjemných letních večerů. Projekce se budou odehrávat na terase Městské plovárny.

Začínáme 6. 8. s českou komedií Přes prsty z prostředí plážového volejbalu. V hlavních rolích pobaví diváky Petra Hřebíčková, Jiří Langmajer a Denisa Nesvačilová, Vojta Dyk nebo David Prachař. Jako druhý snímek promítneme 13. 8. populární film 3Bobule. O týden později, 20. 8., pak letní kino nabídne osvědčenou komedii Poslední aristokratka a 27. 8. uzavře projekce na terase plovárny norské fantasy Cesta za živou vodou,“ popsala za organizátory ředitelka MěDK Elektra Hana Slováková.

O letní kino projevili v nedávné anketě Luhačovjané mimořádný zájem. Umístění na terase plovárny se jevilo jako nejschůdnější řešení, protože jde o snadno dostupné místo, které poskytuje potřebné technické a sociální zázemí. Není navíc problém také u plovárny snadno zaparkovat.

Kdo by měl chuť vydat se do kina i na klasická představení přímo v kinosále Městského domu kultury Elektra, je mu samozřejmě k dispozici přes léto i tato možnost. Nabídka filmových projekcí je velmi široká.

Mimo letního kina promítáme každý den kromě pondělí v kině Elektra. Diváci se můžou těšit na nové premiéry českých komedií Štěstí je krásná věc a Casting na lásku a na odloženou premiéru filmu s Ivanem Trojanem Šarlatán i na další snímky. Každou neděli od 16.00 promítáme pro děti. V nabídce jsou novinky Scoob!, Ježek Sonic, Trollové, ale také mezi dětmi oblíbená Tlapková patrola,“ uzavřela Slováková.

Hlavní partneři
Vincentka