Jaroslav Dušek opět vystoupí v Luhačovicích

Luhačovický Boutique hotel RADUN**** již po sedmé v řadě přináší do našeho regionu benefiční divadelní představení Jaroslava Duška a jeho přátel Čtyři dohody a Pátá dohoda na motivy stejnojmenných bestsellerů Dona Miguela Ruize. 

 

Místo a čas konání představení:

Čtyři dohody – neděle 30. 8. 2020 v 19:30 hodin, Uherský Brod, Dům kultury

Pátá dohoda – pondělí 31. 8. 2020 v 19:30 hodin, Luhačovice, Městský dům kultury Elektra

Můžete se těšit na vtipná a zároveň poučná představení, která v podání mistra improvizace Jaroslava Duška jsou vždy něčím jiná. Díky jeho geniální interpretaci ušlechtilých toltéckých myšlenek se obě tato představení stala opravdovou legendou a fenoménem, který na naší divadelní scéně nemá obdoby.

Benefiční vstupné 400 Kč podpoří Rodinné a komunitní centrum Kaštánek (Valašské Klobouky), Speciální základní školu Čtverka (Uherský Brod) a další konkrétní osoby a projekty našeho regionu.
Vstupenky je možné zakoupit v recepci hotelu RADUN**** (tel.: 577 103 692, e-mail: recepce@hotelradun.cz) nebo v Městském turistickém a informačním centru LUHAINFO (Masarykova 950, tel.: 577 133 980) nebo v Uherském Brodě v Galerii Panský dům (Kaunicova 77, tel.: 703 177 776)

Anotace představení:

Čtyři dohody – bourající omezující názory, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Moudrosti starých toltéků shrnuje ve svých knihách toltécký šaman Don Miguel Ruiz a Jaroslav Dušek jimi vyplňuje dvouhodinové představení s humorem a improvizací.

Pátá dohoda – svoboda být sám sebou, nás zavádí do hlubší roviny našeho sebeuvědomování a navrací nás k našemu vrozenému pravému já. Toto pokračování Čtyř dohod připomíná největší dar, kterým se můžeme obdarovat: svobodu být sám sebou. Úsměv na tváři jde ruku v ruce s úžasem v obličeji během celého vystoupení. Neustálé střídání těchto elementů je skutečně časté. Připravte se na kvanta nových informací, nových pohledů na svět a vůbec na život.

 

Hlavní partneři