Lidé si mohou užít další letní kino, besedu i cimbálovku s Jožkou Černým

Také tento týden nabídne v Luhačovicích řadu zajímavých kulturních akcí. Například ve středu se mohou lidé těšit v Městské knihovně na besedu s Robertem Šlachtou. 

Někdejší šéf ÚOOZ zde představí nedávno vydanou knihu Třicet let pod přísahou. Ve stejný den je večer od 19:30 je v Lázeňském divadle plánován také koncert legendárního zpěváka moravských lidovek Jožky Černého, který vystoupí spolu s cimbálovou hudbou Gracia.

Ve čtvrtek si lidé mohou večer užít také dalšího představení letního kina na terase Městské plovárny. Čeká na ně tentokrát komedie Poslední Aristokratka režiséra Jiřího Vejdělka na námět stejnojmenné knihy Evžena Bočka. Ve skvělém filmu diváky jistě pobaví Hynek Čermák, Tatiana Dyková, Yvona Stolařová, Eliška Balzerová, ,Vojta Kotek, Pavel Liška, Zdeněk Piškula, Táňa Pauhofová a další skvělí herci. O první dvě čtvrteční filmová představení letního kina byl velký zájem a podobné to zřejmě bude i u této projekce. Kdo si proto chce raději zajistit vstupenku předem, může si ji koupit v předprodeji v infocentru, které funguje v rámci domu kultury Elektra.

Ještě před kinem si lidé mohou zajít ve čtvrtek na odpolední kolonádní koncert na Lázeňském náměstí. Od 16 hodin tam vystoupí Vocal Overdose – The Original Barbershop Quartet. Další kolonádní koncert se na stejném místě koná také v neděli 23. 8. Začástek je opět v 16 hodin. Tentokrát se představí Národopisný soubor Týnečáci.

Další programy, které lze v Luhačovicích navštívit, najdete v rámci tohoto webu v kalendáři akcí.

Hlavní partneři
Vincentka