Březen v knihovně

Začátkem března byl schválen rozpočet pro knihovnu, a proto se mohou konečně spustit dlouho očekávané změny.
nnPředně - určitě potěšíme uživatele internetu. Došlo ke zrychlení a modernizaci naší internetové sítě, takže návštěvníci budou spokojeni a za své peníze zaplatí jen čas, který oni sami stráví hl...

Začátkem března byl schválen rozpočet pro knihovnu, a proto se mohou konečně spustit dlouho očekávané změny.
nnPředně – určitě potěšíme uživatele internetu. Došlo ke zrychlení a modernizaci naší internetové sítě, takže návštěvníci budou spokojeni a za své peníze zaplatí jen čas, který oni sami stráví hledáním, a ne čas, který potřeboval počítač, než našel požadované. Přibudou také dva nové PC pro veřejnost – budou umístěny v oddělení pro dospělé.
nnAni naši čtenáři nepřijdou zkrátka. Nakoupilo se opět mnoho novinek – odborných i beletrie. Z nich jsem zatím stihla přečíst jen román Ranhojičova pouť, který mohu doporučit všem otrlejším čtenářům historické literatury. Otrlejším proto, že autor čerpal z kronik a nešetří popisem dobových praktik inkvizice, operací, medicínských zákroků a pokud vám nebude vadit, že ranhojič na své pouti nežil jako mnich, bude román váš.
nnAby prostředí knihovny bylo příjemnější, chystá se malování celé budovy a půjčoven. Bude zcela nový výpůjční pult a příjemné je, že všechny změny budou v barvách!
nnBřezen byl prostě plný pozitivních událostí, mezi které patřila i beseda o poezii. Děti opět nezklamaly – předváděly se, recitovaly, dávaly se hádanky, kvízy a nakonec jsme si všichni i zazpívali.
nnSkvělá nálada panovala i ve středu při návštěvě mladých lidí z Ústavu sociální péče z Uherského Brodu. Byl pro ně přichystán rukodělný program a všichni dokázali, že i přes svůj handicap jsou zruční, bezprostřední a spontánní. Stálo by za to pro tyto lidi dělat mnohem víc akcí, už jen proto, že jsou i za málo velmi vděční.

nn

Akce v Luhačovicích

Den sesterství
Wellness & Beauty Days
Vařte jako šéfkuchař! Rezervace menu do 6. 5.
Lobby bar LUHAČOVICE – víkendové okénko OTEVŘENO
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka