Romano Stilo Ensemble & Bára Basiková – ZRUŠENO PRO NEMOC

  • Datum konání: 25. 10. 2015
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: MěDK Elektra - sál Rondo
  • Vstupné:

Bára Basiková vystoupí s cikánskou cimbálovkou Romano Stilo Ensemble v Luhačovicích!

Popová a muzikálová zpěvačka Bára Basiková a šestičlenná cikánská cimbálová kapela Romano Stilo Ensemble vystoupí společně s nejžhavější novinkou v Luhačovicích v rámci jejich společných "Galakoncertů 2015" na kterou vyjíždějí v polovině měsíce září.

„Na koncerty s Bárou se moc těšíme a máme obrovskou radost ze spolupráce“ řekl František Rayner, manažer a cimbálista skupiny Romano Stilo Ensemble a dodal „Vystoupení budou plné nejznámějších skladeb z klasické hudby, filmové a muzikálové hudby, a samozřejmě nebudou chybět i cikánské a lidové písně, které s námi bude zpívat právě Bára. Celý repertoár včetně muzikálových skladeb, bude ale upravený a aranžován do speciálního bravurního stylu, který publikum jistě překvapí…“dodal s úsměvem a my se rádi necháme překvapit.

 

Romano Stilo Ensemble není klasická ortodoxní cimbálová kapela, protože její složení má kromě dvou houslí, cimbálu a kontrabasu, taky klavírní křídlo a kytaru. Díky tomuto originálnímu složení kapela nemá problém spájet víc rytmů v jedné skladbě a udělat s obyčejní cikánské písni, bravurní cikánskou rapsódii a podobně. Jejich repertoár tvoří především virtuózní a živelné skladby z různých žánrů z různých koutů světa.

 

 

Délka programu: bez přestávky 80 – 90 min. Snack bar otevřen ½ hodiny před programem.

Hlavní partneři
Vincentka