Psychohrátky s Evou Holubovou

  • Datum konání: 23. 4. 2023
  • Čas konání: 19:00
  • Místo konání: Kino Elektra
  • Vstupné: 450,-

Psychohrátky jsou besedy z dílny Holubice Agency s Evou a Karolínou Holubovými, Matějem Paprčiakem a psychologem Jiřím Valáškem. Jsou to populárně naučné besedy, které předávají
informace o duševním zdraví zábavnou a interaktivní formou. Každé představení je unikátní besedou na dané téma, které dotváříte vy, diváci. V rámci besed je předvedeno několik modelových situací, které jsou poté vysvětleny odborníkem. Samozřejmostí je, že v průběhu besed jsou diváci více než vítáni klást své vlastní otázky a navázat dialog s účinkujícími. Míra angažovanosti, je samozřejmě na vás. Naším cílem je, aby se v průběhu večera vytvořilo příjemné a bezpečné prostředí, které dovolí posluchačům klást i intimní dotazy a zároveň je to bavilo. Kdo se nechce ptát formou zvednuté ruky, na místě je vždy připraven box s tužkou a papírky a otázky je možné vložit anonymně do něj před či v průběhu představení. Vše, co se řeklo na besedě, zůstane na besedě.

Psychohrátky měly, po dlouhých přípravách, premiéru v roce 2022 ve Werichově vile na Kampě a byly dvakrát vyprodané a sklidily skvělé ohlasy.

Hlavní partneři
Vincentka