Velikonoční menu z Luhačovic až k vám domů!

I přesto, že jsou hotely a restaurace stále z důvodu vládního nařízení uzavřeny, připravil luhačovický Wellness & spa hotel Augustiniánský dům ****S velikonoční 3chodový menu box, který plánuje distribuovat nejen ve Zlínském kraji, ale celé ČR.

Koncept restaurace je od roku 2010 určen nejen hotelovým, ale i neubytovaným hostům, kteří si mohou užít výjimečný oběd nebo zážitkové 3chodové večerní menu.

Restaurace hotelu Augustiniánský dům, patří dlouhodobě mezi uznávané restaurace v ČR. V roce 2020 obsadila 16. místo v Maurerově výběru TOP 100. V soutěži TOP LIFE CZECH, hodnotící kvalitu českých gastronomických zařízení obhájila dva 2 Zlaté lvy, kteří potvrzují vrcholnou gastronomii.

Na co se mohou zájemci o menu box těšit?

  • Předkrm:  Gravad lax z lososa se sušeným žloutkem, koprovým podmáslí a marinovanou okurkou
  • Hlavní chod:  Konfitované jehněčí kolínko na pyré z medvědího česneku s glazovanou karotkou a tymiánovou demi glace (chřest/lusky)
  • Dezert: Augustiniánské srdce s mangem a pomerančovým konfitem
  • 1x  láhev bílého vína Pálava 2020 z panenské sklizně pavlovských tratí u Božích muk a U Kapličky. Jedná se o suché, svěží a ovocité víno. Limitovaná edice pouze pro Augustiniánský dům

Cena:  2 osoby  1 390Kč,  4 osoby 2 490 Kč

Zájemci, kteří si menu box objednají, si mohou pochutnat na gurmánském menu,  které jim přichystal profesionální kuchař. Byl sestaven návod, včetně videí, jak 3chodové velikonoční menu jednoduše dokončit.

„Rozhodli jsme se jít hostům i ostatním zájemcům s naším menu naproti a alespoň touto formou nabídnout chutě a vůně Augustiniánského domu, upřesňuje obchodní a marketingový manažer Roman Taťák“.

Rozvoz menu plánujeme 1. a 2. 4. 2021 zdarma pro Zlínský, Olomoucký a Jihomoravský kraj.

V případě distribuce do jiných krajů v ČR je doplatek za dopravu 170 Kč ke každému boxu. Objednávky přijímáme od 12. 3. 2021 do 27. 3. 2021.  Více informací na www.augustian.cz.

Hlavní partneři