Wellness centrum, ubytování a kavárna s kávou z vlastní pražírny – i to je JAMAI CAFE U Přehrady

V loňském roce jsme vám představili kavárnu JAMAI CAFE U Přehrady, která se nachází u břehu Luhačovické přehrady. Krásné počasí už pomaličku klepe na dveře a i letos se můžete těšit na posezení na prosluněné terase této kavárny s čerstvě praženou kávou a něčím na zub. Přinášíme pro vás nicméně novinku z wellness světa, kterou si pro vás přichystali v přilehlém Penzionu U Přehrady, jenž se nachází přímo nad kavárnou!

Novinka! Wellness centrum přímo nad kavárnou JAMAI CAFE U Přehrady.

Základem wellness komplexu, který je obklopen přírodou, jsou vnitřní i venkovní sauny. Zde se můžete plně ponořit do tradičního saunového zážitku, kde harmonické propojení zvýšených teplot a suchého vzduchu oživí vaši energii a posílí imunitní systém.

Ti, kteří hledají autentické snoubení odpočinku v přírodě, potěší venkovní sudové sauny. Jedna sauna je bylinková a druhá poskytuje výhled na okolní přírodu. Příjemné teplo a vůně dřeva jen dále umocňují poklidnou atmosféru a vytvářejí harmonické prostředí, které vede k relaxaci těla i mysli.

Výhled na Luhačovickou přehradu a okolní lesy poskytuje také prostorná finská sauna, která je vytápěna na 90°C a je celá obložena dřevem.

V tomto wellness komplexu mysleli také na uvolňující účinky vody a nezapomněli ani na vířivku. Teplá voda a jemné masážní trysky, společně s láhví dobrého vína, jsou něco, co vás zcela pohltí do relaxačního prostředí.

Ale to není vše, co zdejší wellness nabízí. Pro kompletní zregenerovaní si můžete objednat také profesionální masáž.

Neméně důležité je místo klidu a odpočinku mezi sekvencemi sauny. Pro tyto účely zde bylo vybudováno tepidarium, jenž představuje vyhřátou místnost s lehátky, která vám umožní relaxovat či tiše meditovat jen se svými myšlenkami. Odpočinková lehátka jsou připravena také ve venkovní zóně a poskytují osvěžující posezení a relax na čerstvém vzduchu.

Po relaxaci na kafíčko a dezert

Vstup do wellness není podmíněn ubytováním v Penzionu U Přehrady a tak si sem může zajít kdokoliv. Nemusíte tak jet zrovna na dovolenou a wellness centrum můžete navštívit i když jste místní nebo ubytovaní v jiném zařízení v okolí.

Před nebo po vstupu do wellness doporučujeme navštívit také již zmiňovanou kavárnu JAMAI CAFE U Přehrady, která se nachází pod penzionem.

Pohodlné a pohodové posezení

Přední část kavárny tvoří prostorná slunná terasa, která poskytuje dechberoucí výhled na hladinu vody a okolní lesnatou přírodu Bílých Karpat. Za nepříznivého počasí můžete využít vnitřních prostor, které jsou natolik prosklené, že vás o tento krásný výhled neoberou. Kavárna má nově také zimní zahradu, která poskytuje skvělý prostor pro posezení ve větším počtu lidí nebo menší oslavy. Skvěle poslouží také úschovna kol, protože břeh přehrady přímo vybízí k projížďce. A pokud byste chtěli relaxovat v tichosti, stačí vyjít pár schůdků nad kavárnu a posedět na vyvýšené terase, která je trefně nazvaná jako Oáza klidu.

Kvalitní káva z vlastní pražírny

Kavárna denně nabízí dva druhy kávy na mlýnku, která je pražena v jejich vlastní pražírně kávy v Uherském Brodě. Pokud vám káva zachutná, čerstvě praženou zrnkovou kávu si můžete zakoupit na doma. V případě, že si přejete potěšit někoho dárkem z vašich cest, pak doporučujeme koupit limitovanou edici Luhačovické kávy v originálním balení. A protože v JAMAI CAFE vědí, že kvalitní káva je vysoce návyková, můžete si ji objednat také během roku z pohodlí domova, když vaše dovolená skončí, na e-shopu www.jamai.cafe .

Samozřejmě v kavárně nechybí ani domácí dezerty, které vám osladí život, koktejly a moktejly dle sezónní nabídky a velký výběr z alternativních druhů mlék. V létě se pak můžete těšit na kvalitní Petrovu zmrzlinu, která je zde vyhlášená, čepované pivo z místního Luhačovického pivovaru nebo jihomoravské víno. Na své si tak přijde opravdu každý.

Tak co, už jste to taky slyšeli, jak sezóna nádherného počasí, výletů a odpočinku zaklepala na dveře? My ano, a běžíme do JAMAI CAFE U Přehrady!

Pozlovická strana přehrady

Pozlovice, ev. č. 64

(přímo u přehrady)

Hlavní partneři