Příjemně komorní spa ve Zlíně

Zima je letos k vzteku. Místo aby sníh padal na paseky kolem Zlína, Luhačovice se halily do pohádkově krásných mrazíků a v Klobukách bylo sněhu po pás, padá z nebe spíš spousta vody a přírodu kolem pokrývá jedině měkké bahýnko. Jediný způsob, jak takové počasí přestát bez chmur, je zalézt si pěkně do sauny nebo do lázně.

Když jsme hledali nějaké příjemné a komorní wellness ve Zlíně, narazili jsme na Amenity. Už na první pohled je zřejmé, že to bude něco extra. Budova, která se nenápadně naklání nad Baťovu třídu nedaleko Malé scény, mají na svědomí pánové architekti Otépka a Možný, uvnitř dokonce najdete maličkou japonskou zahradu, kterou navrhl Břetislav Jalůvka (Arboretum).

Wellness hotel Amenity Zlín

Nejlepší je, začít nějakou dobrou kávou a trochu se tu rozkoukat. Jestli máte chuť na nějaký ten brunch, taky to nebude problém. Místečko, kde se nemusíte stydět domlouvat byznys nebo se tu stavit jen tak před saunováním.

Wellness hotel Amenity Zlín

To hlavní se ale skrývá dole pod kavárnou. Směle navržené wellness má opravdu všechno, co bude potřeba pro zahnání zimních chmur. Sauna, bylinková parní lázeň, sanarium, vířivka i náš oblíbený Kneippův chodník. Hned po saunování je to naše nejoblíbenější kratochvíle ve wellness. Už proto, že nám připomíná letní dny a chůzi korytem horského potoka. Z pohodlných lehátek tu pak můžete sledovat maličkou japonskou zahradu, která vám pomůže uvědomit si, že čas letí trochu rychle, a že je fajn se občas zastavit a udělat si čas jenom pro sebe.

Wellness hotel Amenity Zlín

Co nás na tomhle místě baví je tichá a komorní atmosféra. Přímo vedle rušné hlavní zlínské třídy prostě vejdete dovnitř a necháte se hýčkat. A to doslova. Tři hodiny tady utečou jako nic a buďte si jistí, že načerpat trochu energie do letošní blátivé zimy tady rozhodně nebude těžké.

Fotogalerie

run_function(‚hash‘,’po-modules-photogallery‘,’56903′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(\\’1419\\‘); $wc[\\’id\\‘]=(($GLOBALS[\\’interpret\\‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(\\’56903\\‘); $wc[\\’unique_id\\‘]=(($GLOBALS[\\’interpret\\‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[\\’function_id\\‘]=\\’po-modules-photogallery\\‘;‘,’a:0:{}‘); ?>

 

Blog o cestování, dobrém jídle, výletech, místních farmářích, krásných místech na spaní, šikovných lidech, tvořivosti a nápadech vám přináší turistická destinace Zlínsko a Luhačovicko ve spolupráci s webzinem Luhacovice.cz.

 

Akce v Luhačovicích

Úsměvy Uršuly Klukové s písničkami Pepy Štrosse
Folklorika Fest
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka