Nejčastější otázky (FAQ)

Adresář turistického portálu Luhačovice.cz je unikátní databáze podnikatelských i nekomerčních subjektů z Luhačovicka řazená do jednotlivých kategorií s možností fulltextového prohledávání.

Adresář propojuje poskytovatele různých služeb a čtenáře Luhačovice.cz, kterými jsou především turisté a návštěvníci lázeňského města Luhačovice. Usnadňuje jim výběr ubytování, pokud se rozhodují strávit v Luhačovicích více dnů. Pomáhá jim najít místo, kde se budou stravovat a trávit čas během své dovolené.

Každý zápis v Adresáři má svého majitele (správce). Ten může kdykoliv a zcela samostatně aktualizovat všechny své zápisy v administračním rozhraní. U každého zápisu návštěvník najde datum jeho poslední aktualizace. Případnou neaktuálnost údajů může kdokoliv nahlásit přímo jeho majiteli.

Ano, návštěvníci Luhačovice.cz využívají Adresář zcela zdarma. Na jeho provoz mohou přispět např. tím, že si přes něj objednají své ubytování pro další dovolenou v Luhačovicích.

Nejdříve se prosím zaregistrujte do Adresáře, čímž získáte možnost přihlášení. Následně budete moci vložit svůj zápis (zápisy) a aktualizovat ho (je). Základní zápis je zdarma. Jakmile budete mít vlastní Základní zápis, můžete přejít na vyšší placené verze, které mají své výhody – např. rozsah poskytovaných informací nebo pořadí v rámci kategorie. Ceny adresářových zápisů najdete v našem ceníku.

Bohužel ne, každý zápis před zveřejněním v Adresáři prochází kontrolou našeho administrátora.

Vila Aneta

Školní 674

Vila Aneta byla vybudována v letech 1957-1961 jako rodinný dům. Ovšem hned od začátku bylo vrchní patro vyhrazeno hostům. Za tuto dobu dům navštívili hosté z celého světa.

Autocamping Luhačovice

Pozlovice 0

Provozní doba: 1.5. - 30.9. U přehrady

Vila Vyšehrad

Betty Smetanové 391

Malý hotel v secesním stylu, jen několik set metrů od luhačovické kolonády v nádherném prostředí Pražské čtvrti. Restaurace, salonek i venkovní posezení. Zvýhodněné pobyty s polopenzí za dobrou cenu.

Aktuality z Luhačovic

Lázeňský hotel Niva se znovu otevře. Kdy to bude?

Luhačovický lázeňský hotel Niva byl od loňského listopadu uzavřen. Nyní se jeho provozu ujal… číst více

Luhovaný Vincent bude letos „přes čáru“

Přibližně měsíc zbývá do zahájení 12. ročníku multižánrového festivalu Luhovaný Vincent, který se jako… číst více

FOTOGALERIE: Luhačovické Otevírání pramenů bylo letos velkolepé

O víkendu se Luhačovice oblékly do slavnostního. Jako každý rok se zde otevíraly a… číst více

Luhačovice o víkendu očekávají velký nápor turistů. Doprava bude řízena kyvadlově

V Luhačovicích se budou o tomto víkendu opět symbolicky otevírat a žehnat prameny. Protože… číst více

Další aktuality