Nejčastější otázky (FAQ)

Adresář turistického portálu Luhačovice.cz je unikátní databáze podnikatelských i nekomerčních subjektů z Luhačovicka řazená do jednotlivých kategorií s možností fulltextového prohledávání.

Adresář propojuje poskytovatele různých služeb a čtenáře Luhačovice.cz, kterými jsou především turisté a návštěvníci lázeňského města Luhačovice. Usnadňuje jim výběr ubytování, pokud se rozhodují strávit v Luhačovicích více dnů. Pomáhá jim najít místo, kde se budou stravovat a trávit čas během své dovolené.

Každý zápis v Adresáři má svého majitele (správce). Ten může kdykoliv a zcela samostatně aktualizovat všechny své zápisy v administračním rozhraní. U každého zápisu návštěvník najde datum jeho poslední aktualizace. Případnou neaktuálnost údajů může kdokoliv nahlásit přímo jeho majiteli.

Ano, návštěvníci Luhačovice.cz využívají Adresář zcela zdarma. Na jeho provoz mohou přispět např. tím, že si přes něj objednají své ubytování pro další dovolenou v Luhačovicích.

Nejdříve se prosím zaregistrujte do Adresáře, čímž získáte možnost přihlášení. Následně budete moci vložit svůj zápis (zápisy) a aktualizovat ho (je). Základní zápis je zdarma. Jakmile budete mít vlastní Základní zápis, můžete přejít na vyšší placené verze, které mají své výhody – např. rozsah poskytovaných informací nebo pořadí v rámci kategorie. Ceny adresářových zápisů najdete v našem ceníku.

Bohužel ne, každý zápis před zveřejněním v Adresáři prochází kontrolou našeho administrátora.

Apartmány Eden

Masarykova 200

Dopřejte si luxusní ubytování v intimním prostředí vyhlídkových apartmánů Eden v Luhačovicích. Tyto jsou hostům k dispozici zcela nově.V areálu EDEN je pro hosty připraveno šest samostatných vilek.

tip

Restaurace Racek

Dr. Pálka Blaho 960

Dobré jídlo a dobrá zábava v centru lázní. Zvýhodněná polední nabídka, taneční večery s živou hudbou, vinotéka plná moravských vín přímo v restauraci. Aktuálně hrajeme každý den od 19:30hod.

Apartmány Trčkovi

Lužné, 556 76326

Pronájem dvoulůžkových pokojů a apartmánů v rodinném domě v Luhačovicích v ulici Lužné. Jednotlivé pokoje a apartmány jsou situovány v tiché ulici, jen 300m od centra.

Aktuality z Luhačovic

Pacientům po zánětu plic pomáhá inhalace a dechová gymnastika

Přínosem lázeňské léčby je bezesporu její komplexní pojetí. V Lázních Luhačovice se proto zaměřují… číst více

Jubilejní charitativní módní přehlídka představí kolekce slavných českých návrhářek

Už tuto sobotu 20. května se v lázeňském městě uskuteční módní přehlídka Luhačovice –… číst více

FOTOGALERIE: Třídenní oslava vyvrcholila svěcením lázeňských pramenů

Lázeňské město má za sebou nejvýznamnější událost celé lázeňské sezony – Otevírání pramenů 2023…. číst více

Do lázeňského města se o víkendu sjedou tisíce návštěvníků. Doprava bude řízena kyvadlově

Od zítřka do neděle se bude v Luhačovicích konat tradiční Otevírání pramenů. Třídenní festival… číst více

Další aktuality