Nejčastější otázky (FAQ)

Adresář turistického portálu Luhačovice.cz je unikátní databáze podnikatelských i nekomerčních subjektů z Luhačovicka řazená do jednotlivých kategorií s možností fulltextového prohledávání.

Adresář propojuje poskytovatele různých služeb a čtenáře Luhačovice.cz, kterými jsou především turisté a návštěvníci lázeňského města Luhačovice. Usnadňuje jim výběr ubytování, pokud se rozhodují strávit v Luhačovicích více dnů. Pomáhá jim najít místo, kde se budou stravovat a trávit čas během své dovolené.

Každý zápis v Adresáři má svého majitele (správce). Ten může kdykoliv a zcela samostatně aktualizovat všechny své zápisy v administračním rozhraní. U každého zápisu návštěvník najde datum jeho poslední aktualizace. Případnou neaktuálnost údajů může kdokoliv nahlásit přímo jeho majiteli.

Ano, návštěvníci Luhačovice.cz využívají Adresář zcela zdarma. Na jeho provoz mohou přispět např. tím, že si přes něj objednají své ubytování pro další dovolenou v Luhačovicích.

Nejdříve se prosím zaregistrujte do Adresáře, čímž získáte možnost přihlášení. Následně budete moci vložit svůj zápis (zápisy) a aktualizovat ho (je). Základní zápis je zdarma. Jakmile budete mít vlastní Základní zápis, můžete přejít na vyšší placené verze, které mají své výhody – např. rozsah poskytovaných informací nebo pořadí v rámci kategorie. Ceny adresářových zápisů najdete v našem ceníku.

Bohužel ne, každý zápis před zveřejněním v Adresáři prochází kontrolou našeho administrátora.

Lázeňská restaurace

Lázeňské náměstí 436

Hotel Krystal

Masarykova 152

Ubytování, restaurace, bar

Snack bar Elektra

Masarykova 950

Moderní, zrekonstruovaný prostor, bezprostředně navazující na hlavní sál, disponující pestrou nabídkou nápojů a moderním desingem. Prostor je možné využít jako bar s naší obsluhou.

Aktuality z Luhačovic

Žlutomodrá výstava mapuje padesátiletou historii oblíbené Barumky

Kroky všech milovníků motorismu by v blízké době neměly minout Galerii Elektra v Luhačovicích,… číst více

Od přehrady k přehradě v ryze zimní náladě

Nový rok se v luhačovických lázních a jejich okolí teprve probouzí. Poklid prvních dnů… číst více

Do Luhačovic bezpečněji. Rychlost řidičů hlídají nové radary

V Luhačovicích a dvou okolních obcích byly do ostrého provozu zapojeny čtyři nové stacionární… číst více

Luhačovice jsou lázně z nejkrásnějších, říká generální ředitel lázní Jiří Dědek

Prakticky celý svůj profesní život spojil Jiří Dědek s luhačovickými lázněmi. V pomyslném žebříčku funkcí v managementu… číst více

Další aktuality