V Luhačovicích přivítají první letošní hosty již tento víkend

Lázně Luhačovice
I přes přetrvávající vládní opatření je možné poskytovat lázeňskou léčbu. V Lázních Luhačovice brzy přivítají první letošní hosty.

„Po krátké přestávce na přelomu roku se do našich hotelů a léčeben začíná vracet život. Již v neděli 10. ledna zahájí provoz hotel Palace a ve středu 13. ledna přijedou také dětští pacienti do léčebny Miramonti. V těchto dnech převažují nástupy pacientů zdravotních pojišťoven, ale chybět nebudou ani samoplátci. V provozu bude přibližně pětina našich kapacit,“ říká generální ředitel Lázní Luhačovice, a. s. Eduard Bláha.   

Hygienická opatření, která byla nastavena už od jara loňského roku, zůstávají stále na nejvyšší možné úrovni. „Každý den měříme teplotu všem pacientům i personálu. U stolu v restauraci sedí společně jen ti, kteří jsou spolu také ubytovaní a to nikdy není víc než dvě osoby. Z důvodu zajištění rozestupů došlo k redukci i počtu cvičících v bazénu a v tělocvičnách. Neprobíhají společné inhalace, tato procedura je vedena pouze individuálně. Naší snahou je, aby se všichni hosté u nás cítili bezpečně,“ dodává Eduard Bláha.

Kolonáda, lázeňské náměstí i ulice jsou sice ještě poloprázdné, návštěvníci se však každý den mohou napít přímo od pramene luhačovické Vincentky ve stejnojmenné hale.

Akce v Luhačovicích

Folklorika Fest
Další akce v Luhačovicích…
Hlavní partneři
Vincentka